ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - praca na terenie holandii!

2024-01-12 ID OFERTY: 929402

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

Miejsce pracy: Holandia ( rożne miejscowości )

Termin rozpoczęcia pracy: ustalany indywidualnie z Pracodawcą

Czas trwania projektu: 3 miesiące z możliwością przedłużenia (projekt długoterminowy)

Opis stanowiska:

​Będziesz odpowiedzialny za instalację i utrzymanie systemów elektrycznych w dużych zakładach przemysłowych, zapewniając ich bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność.

Obowiązki:

  • Łączenie przyrządów, paneli, skrzynek rozdzielczych i transformatorów

  • Konserwacja istniejących instalacji, wymiana komponentów i kabli

  • Kończenie różnych typów kabli (moc)

  • Przeciąganie, łączenie i wiązanie kabli

  • Montaż prowadnic kablowych i stelaży

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 3 lata)

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętność odczytywania rysunków technicznych

  • Certyfikat VCA (mile widziane)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (lub niemieckiego/niderlandzkiego)

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia:

  • 590-680€ netto na tydzień - gdy pracownik korzysta z własnego samochodu

  • 510-590€ netto na tydzień - gdy pracownik wypożycza samochód

  • Zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym, opłacane przez pracodawcę

  • Atrakcyjne szkolenia i możliwość rozwoju

  • Pakiet powitalny oraz integracyjne imprezy firmowe

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na warunkach holenderskich

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476