praca PIEKARZ Niemcy

2024-01-12 ID OFERTY: 929387

Praca dla piekarza
lokalizacja: Erlangen (Bawaria)

obowiązki:
produkcja wypieków według receptury, pieczywa i ciastek
obsługa pieców i maszyn pomocniczych
czyszczenie sprzętu
planowanie procesów pracy
sprzątanie miejsca pracy

wymagania:
prawo jazdy i samochód
podstawowa znajomość języka niemieckiego

warunki pracy:
nocna zmiana
wynagrodzenie 2250€ netto  + dodatki (dodatek za pracę w niedzielę i dodatek za pracę na nocnej zmianie)
niemiecka umowa o pracę
możliwość zakwaterowania (pokój jednoosobowy płatny 200-250€)

Kontakt: 537988887 lub 504028129