Elektryk ze znajomością niemieckiego i prawem jazdy

2024-02-26 ID OFERTY: 937942

Niemiecka firma budowlana zatrudni na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Diepenau (Dolna Saksonia)

Stawka: 18-21 euro/h

Zadania:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych o napięciu do 30 kV- głównie w dziedzinie odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika i wiatr).

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako elektryk,

  • Uprawnienia do wykonywania instalacji elektrycznych w zakresie niskiego i średniego napięcia do 30kV,

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • Możliwość wyrabiania godzin nadliczbowych,

  • 30 dni płatnego urlopu,

  • Darmowe zakwaterowanie,

  • Premie, bonusy, dodatki,

  • Kindergeld i niemieckie świadczenia pracownicze.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ELEKTRYK” – na pewno oddzwonię!