Hydraulik Monter Instalacji sanitarnych Islandia

2024-02-03 ID OFERTY: 933749

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Reykjavík - Islandia
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Długotrwała umowa o pracę - islandzkie warunki

wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

Instalacja ogrzewania.
Instalacje sanitarne.
Zakładanie klimatyzacji.
Biały montaż.

Montaż instalacji sanitarnych, podłączenia wody ciepłej/zimnej, instalacja zraszaczy - praca na obiektach budowlanych, przemysłowych.

 całkowita pensja netto, po opodatkowaniu oraz odliczeniu kosztów zakwaterowania:

- przy 242 godzinach  miesięcznie - zapewnionych przez pracodawcę
 3200 euro (434031 IKR) miesięcznie

 .osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  po angielsku na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Hydraulik Islandia"