Monter fasad Islandia

2024-02-03 ID OFERTY: 933748

Opis / Obowiązki:
Miejsce pracy: Reykjavík - Islandia
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Długotrwała umowa o pracę
Czas pracy: od poniedziałku do piątku
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Obowiązki:
Montaż płyt fasadowych na budynkach przemysłowych i mieszkalnych
Montaż płyt warstwowych z materiałem izolacyjnym.
Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku montera fasad.
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
islandzka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie brutto: 2000 ISK - ok. 58 zł za godzinę Brutto
Wynagrodzenie brutto za nadgodziny: 3260 ISK/brutto ok. 91 zł za nadgodzinę
minimum 160 godzin miesięcznie, możliwość wypracowywania nadgodzin!
Pracodawca Zagraniczny organizuje płatne zakwaterowanie
Pracodawca Zagraniczny organizuje przelot do Reykjavík Islandia

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv ze zdjęciem na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Monter Fasad Islandia