Komisjoner/Magazynier automotive - BEZ j.niemieckiego

2024-04-12 ID OFERTY: 947992

Na zlecenie naszego klienta  poszukujemy komisjonerów/magazynierów w branzy automotive w okolicach Wurzburg

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie części samochodowych

  • Układanie na paletach

  • Sprawdzanie pod względem ilośc

Wymagania:

  • Wymagane auto do dojazdów

  • NIE wymagamy znajomości języka

  • Doświadczenie na magazynie będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności pracy w grupie

  • Sprawność fizyczna

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecką umowę o pracę,

  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych

  • Stawka 13.50€ € brutto  + 25% do nocnej zmiany od 23:00 + 50% do stawki za pracę w Niedzielę .

  • Zarobki netto miesięcznie na 1kl podatkowej od 1600€-1900€ ( w zależności od ilości godzin )

  • Na umowie zagwarantowane 35/h tygodniowo

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin płatnych dodatkowo 25% ( nawet do 200/h miesięcznie )

  • Zeitkonto do 90h

  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek,

  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.

  • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne 350€ m-c

CV prosimy przesłać na adres e-mal:    cv@sternjob.com    w tytule napisać  "Magazyn automotiv"