Magazynier - magazyn z rowerami - BEZ j.niemieckiego

2024-04-12 ID OFERTY: 947991

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy PRACOWNIKÓW MAGAZYNOWYCH na magazyn z rowerami w Emstek.

PRACA TYLKO DLA PANÓW

Na magazynie z rowerami praca 2 zmianowa od poniedziałku do piątku ( 06:00-14:30       -     14:30- 23:00)

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek kontenerów z rowerami (ręczny i wózkiem widłowym)

  • Przewożenie towaru na terenie magazynu (możliwość zrobienia wewnętrznych uprawnień na wózek widłowy)

  • Układanie rowerów na magazynie

Wymagania:

  • NIE wymagany język Niemiecki

  • Prawo jazdy i samochód (może być jeden na grupę)

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Doświadczenie

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecką umowę o pracę,

  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych

  • Stawka od 13,80€ brutto/ h

  • Zarobki netto miesięcznie na 1kl podatkowej od 1650€

  • Stałe zatrudnienie

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin płatnych dodatkowo 25%,

  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek,

  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.

  • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne 350€ m-c

CV prosimy przesłać na adres e-mail:    cv@sternjob.com    w tytule napisać  "magazyn rowery " .