Konserwator statków, Zeebrugge Belgia

2024-02-08 ID OFERTY: 934596

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - belgijskiej firmy oferującej usługi w zakresie naprawy statków, konserwacji statków oraz produkcji i instalacji morskich konstrukcji morskich i lądowych poszukujemy osób na stanowisko:

Konserwator statków
Miejsce pracy: Zeebrugge, Belgia
Zakwaterowanie: zapewnione

Zakres obowiązków
 • pomoc przy cumowaniu średniej wielkości statków morskich
 • czyszczenie oraz piaskowanie statków
 • wykonywanie ogólnej konserwacji mechanicznej podwodnych kadłubów statków, takich jak holowniki, statki rybackie, pogłębiarki, stery itp.
 • wykonywania wszelkiego rodzaju konserwacji steru i linii napędowej
 • naprawa oraz konserwacja kabestanów (urządzenia ułatwiające wybieranie bądź luzowanie lin i łańcuchów)
 • praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-16:30, a w piątki 8:00-14:30

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie mechaniczne
 • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w sektorze morskim)
 • gotowość do ciężkiej, fizycznej pracy (praca z dużymi materiałami np. 2-tonowymi śrubami napędowymi)
 • gotowość do pracy na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych
 • elastyczność (możliwość pracy w godzinach wieczornych lub w weekendy)
 • prawo jazdy kat. B - mile widziane

Oferujemy
 • zatrudnienie na belgijskich warunkach
 • stawkę €17-€20/h
 • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie
 • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
 • możliwość nadgodzin - średnio 7-12h tygodniowo, płatne 150%
 • dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto
 • premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
 • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 99€ / tydzień pokój dwuosobowy, 149€/tydzień pokój jednoosobowy
 • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie