Lakiernik, od 21 Euro/h brutto, Niemcy/ok. Bremy

2024-04-03 ID OFERTY: 945542

Nazwa stanowiska: Lakiernik (lakierowanie elementów zabudów specjalistycznych

                                samochodów ciężarowych)

Miejsce pracy:         27711 Osterholz-Scharmbeck/Niemcy (okolice Bremy)

Początek pracy:      kwiecień 2024

Oferta obejmuje:

Wynagrodzenie 21,00 Euro brutto/h

  • nadgodziny płatne +25%

  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca

  • wypłata w Euro

  • możliwość wypłaty zaliczki już po przepracowaniu pierwszego tygodnia

  • brak „zeit konta”

Wymiar czasu pracy:

  • praca poniedziałek-piątek

  • praca na dwie zmiany

  • tygodniowy wymiar czasu pracy 37,50 – 45,00 godzin

  • płatne urlopy (dwa dni w skali miesiąca)

  • płatne święta (wg kalendarza niemieckiego)

Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych płatne 290 Euro za miesiąc

  • zakwaterowanie w odległości do10 km od miejsca pracy

  • pierwsza płatność po przepracowaniu pierwszego miesiąca

Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne w Niemczech, umowa na niemieckich warunkach!

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowanie elementów metalowych pod lakierowanie (zabudowy specjalistycznych samochodów ciężarowych służących do zbiórki odpadów)

  • lakierowanie uprzednio przygotowanych elementów

  • kontrola jakości

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku Lakiernik/Lakiernik Przemysłowy min 2 lata

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca komunikację w środowisku pracy

  • prawo jazy i własny środek transportu

  • gotowość do podjęcia pracy w kwietniu 2024

Zapraszamy do współpracy:-)