Operator CNC, od 19,50 Euro/h brutto, Niemcy.

2024-04-03 ID OFERTY: 945548

Nazwa stanowiska: Operator CNC (Frezarki)

Miejsce pracy: 63939 Wörth am Main (okolice Frankfurtu nad Menem)

Branża: Produkcja/Obróbka Metali

Początek pracy: kwiecień 2024 (możliwość długofalowej współpracy)

Wynagrodzenie 19,50 – 20,50 Euro brutto/h

  • Ilość godzin pracy do 160 godzin w miesiącu: 19,50 Euro brutto za każdą godzinę pracy

  • Ilość godzin pracy powyżej 160 w miesiącu: 20,50 Euro brutto za każdą godzinę pracy

  • Nadgodziny +25%

  • Wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca

  • Wypłata w Euro

  • Możliwość wypłaty zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy

  • Brak „zeitkonta”

Wymiar czasu pracy

  • Praca poniedziałek-piątek

  • Praca na dwie zmiany: 6:00 – 14:45, 13:30-22:00

  • Możliwość nadgodzin oraz pracy w soboty (po uzyskaniu odpowiedniego stopnia samodzielności na stanowisku pracy)

  • Płatne urlopy (dwa dni w skali miesiąca)

Zakwaterowanie płatne 290 (pokój jednoosobowy) Euro za miesiąc

  • Zakwaterowanie w odległości do 10 km od miejsca pracy

  • Pierwsza płatność po przepracowaniu pierwszego miesiąca

Forma współpracy

  • Umowa na niemieckich warunkach, ubezpieczenie zdrowotne i społeczne w Niemczech

  • Opieka polskiego koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Opis stanowiska pracy

  • Produkcja pojedynczych części i małych serii na frezarkach CNC z układami sterowania Fanuc i Heidenhein (frezowanie elementów sprzęgieł do maszyn i urządzeń)

  • Samodzielna obsługa i ustawianie maszyn

  • Kontrola jakości gotowych detali

  • Przyjazne środowisko pracy w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej

  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie niemieckiej po upływie 6 miesięcy pracy

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca czytanie rysunków technicznych oraz zleceń produkcyjnych (poziom min A2/B1)

  • Zaświadczenie o niekaralności do ukazania przy podpisywaniu umowy o pracę

  • Gotowość do podjęcia pracy w kwietniu 2024 i nastawienie na długofalową współpracę

  • Sumienność, rzetelność i pracowitość

Mile widziane

  • Własny środek transportu