Malarz Szpachlarz Niemcy

2024-02-03 ID OFERTY: 933549

Opis / Obowiązki:

Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Długotrwała umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty.
Godziny pracy: od 155 do 170 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto).

Główne zadania:

Malowanie pomieszczeń
Lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych.
Szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie.
Tapetowanie.

Wymagania:

Ukończony zawód malarz, udokumentowany świadectwem (szkoła zawodowa, czeladnik albo mistrz) lub udokumentowane długoletnie doświadcznie jako malarz.
Aktualne przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe jako malarz i tapeciarz.
Umiejętność przygotowania elewacji ścian pod malowanie, jak szpachlowanie, tynkowanie itp.
komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

Niemiecka  umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie brutto: 14,50 euro/godzinę.
Dieta netto 5,50 euro za każdą przepracowaną godzinę (ok. 960 euro netto miesięcznie).
Wynagrodzenie miesięczne netto 2500 Euro - 2800 Euro+ nadgodziny.
Zakwaterowanie zapewnione, opłacone przez pracodawcę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku  na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

W temacie Prosze wpisać Malarz Niemcy