Murarz Niemcy

2024-02-03 ID OFERTY: 933548

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: różne lokalizacje w Nieczech min. Berlin, Augsburg, Ingolstadt, Kempten , Monachium, Stuttgart
Praca aktualna jest od natychmiast lub w późniejszym terminie.
Umowa o pracę na stałe z niemiecką lub austriacką firmą budowlaną.
Praca na pełny etat 180 do 220 godz. miesięcznie.
Praca jest stacjonarna, przy murowaniu domów 1- do 6-rodzinnych od podstaw.
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty.

Główne zadania:

Budowa domów od podstaw.
Murowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów mieszkalnych z pustaków, cegieł, bloczków itp.
Prace szalunkowe, zbrojarskie, betonowanie, szpachlowanie.

Wymagania:

Zawód murarz udokumentowany świadectwem.
Doświadczenie jako zbrojarz, betoniarz, cieśla szalunkowy zalecane.
Konieczne min. 4-letnie doświadczenie w murowaniu obiektów mieszkalnych, optymalnie od podstaw.
podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
Własny transport z mieszkania do pracy zalecany.
Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto od: 14 do 16 euro (w zależności od kwalifikacji).
Wynagrodzenie miesięczne Netto 2500 - 3000 Euro
Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy po niemiecku  office@eastgaterecruitment.com

proszę w temacie wpisać Murarz Niemcy