Monter instalacji grzewczo-sanitarnych

2024-02-26 ID OFERTY: 937884

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta Dla naszego Klienta - dużej niemieckiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter instalacji grzewczo-sanitarnych 2300€Miejsce pracy:Weißenfeld, NiemcyZakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • montaż rur
 • podłączenia sanitarne/wentylacyjne
 • podłączenia gazu/wody/ogrzewania
 • kompleksowy montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej (w tym m.in. łączenie i uszczelnianie rur, .)
 •  tzw. biały montaż urządzeń sanitarnych

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe (potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły)
 • wymagane doświadczenie w pracach budowlanych jako monter instalacji grzewczo-sanitarnych
 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego warunek konieczny
 • prawo jazdy kat. B , mile widziane własny samochód
 • dokładność, samodzielność
 • sprawność fizyczna

Oferujemy
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
 • stawkę: 13,50€ brutto/h + dieta 35-40€/dzień, tj. 2300€ netto/miesiąc
 • mieszkanie za darmo!
 • wyposażenie ochronne i ubranie ochronne