Operator piły | Belgia | Bezpłatne zakwaterowanie

2024-03-29 ID OFERTY: 944837

Lokalizacja: Belgia, okolice Hasselt

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator piły/ pilarki praca w Belgii.

Stanowisko pracy:

Operator piły/ pilarki praca w Belgii.

Twój zakres obowiązków:

- prace związane z wycinką drzew  oraz przycinaniem gałęzi wzdłuż lini trakcyjnych wysokiego napięcia,
- praca na wysokości,
- praca z piłą motorową,
- prowadzenie traktora,
- mile widziane osoby z prawo jazdy kategorii C i T,

Nasze wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- bardzo dobra kondycja fizyczna,

- skrupulatność, dokładność, zdolności manualne,

- własne auto.

Co oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

- stawka godzinowa: 15,12 euro na godzinę brutto,

- konkurencyjne wynagrodzenie: 21 dni pracy przy kursie euro 4,32 = 10 900 zł brutto miesięcznie + ok. 1100 zł diety miesięcznie,

- dieta 12 euro za każdy przepracowany dzień,

- pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania,

- rozliczenie kilometrówki dojazdu wg prawa belgijskiego,

- dodatek za odzież roboczą.

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.