praca SPAWACZ Niemcy

2024-01-12 ID OFERTY: 929317

Poszukujemy pracowników na stanowisku spawacza
lokalizacja: Rheinmünste (Badenia-Wirtembergia)

obowiązki:
spawanie blach o grubości 2mm - 6mm
czytanie planów
praca na konstrukcjach stalowych
produkcja części do maszyn rolniczych
większe części są transportowane dźwigiem

wymagania:
podstawowa znajomość języka niemieckiego
prawo jazdy i samochód
doświadczenie

mile widziane:
doświadczenie w spawaniu TIG

warunki pracy:
praca na 3 zmiany
wynagrodzenie 2300€ netto + dodatki (dodatek za pracę w niedzielę i dodatek za pracę na nocnej zmianie)
niemiecka umowa o pracę
możliwość zakwaterowania (pokój jednoosobowy płatny 200-250€)

Kontakt: 537988887 lub 504028129