Automatyk

2023-07-07 ID OFERTY: 868092

MIEJSCOWOŚĆ: Opole
SYSTEM PRACY:3 zmiany
WYNAGRODZENIE: Zależy od doświadczenia ( możliwość negocjacji )
WYMAGANIA:

Opis stanowiska
Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
Kontrola wszelkich maszyn i pomieszczeń w zakładzie
Dbanie o stan techniczny linii produkcyjnych i urządzeń oraz wykonywanie okresowych przeglądów
Naprawy, konserwacja i smarowanie maszyn oraz urządzeń
Obsługa sterowników
Przezbrojenia maszyn
Usuwanie, montowanie oraz uruchamianie urządzeń i maszyn
Wymagania stanowiska
Wykształcenie techniczne - średnie lub wyższe
Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku automatyka
Doświadczenie w programowaniu sterowników SIEMENS oraz programowaniu robotów: KUKA, Fanuc
Uprawnienia SEP 1kV
Wiedza z obszaru automatyki, pneumatyki, mechaniki oraz hydrauliki
Znajomość standardów w branży automotive mile widziana
Mozliwość pracy na 3 zmiany
Oferujemy
Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
Atrakcyjne wynagrodzenie na start plus premie
Prywatna opieka medyczna finansowana przez firmę ( także możliwość ubezpieczenia grupowego)
Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz jasne warunki rozwoju zawodowego
Pakiet dodatkowych i niestandardowych benefitów, m.in.: kursy językowe, dofinansowanie do posiłków, premie świąteczne oraz premie za wnioski racjonalizatorskie, dofinansowanie do studiów, bezpłatne porady prawne.