Technik Utrzymania Ruchu

2023-07-07 ID OFERTY: 868096

MIEJSCOWOŚĆ: Opole
SYSTEM PRACY: 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)
WYNAGRODZENIE: Zależy od odświadczenia(możliwość negocjacji)
WYMAGANIA:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - w środowisku produkcyjnym
Minimum średnie wykształcenie techniczne
Uprawnienia SEP do 1 kV
Praktycznej wiedzy z obszaru budowy urządzeń i maszyn
Umiejętności czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną ( w tym rysunku technicznego )
Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
Dobra organizacja pracy

DODATKOWE INFO:

Opis stanowiska:

Wykonywanie napraw i przeglądów maszyn
Skuteczne i szybkie usuwanie awarii
Dbanie o maszyny i urządzenia pod kątem technicznym
Współpraca z innymi działami firmy
Wsparcie techniczne pracowników na produkcji
Uzupełnianie danych i raportowanie w zakresie utrzymania ruchu
Wykonywanie ulepszeń i modyfikacji na maszynach i urządzeniach

Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę - w oparciu u umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie na start - zgodne z kwalifikacjami i doświadczeniem
Możliwość pracy w bardzo nowoczesnej firmie - firma inwestuje w najnowsze technologie
Pracę w spokojnym, dobrze zorganizowanym środowisku pracy
Dogodna lokalizacja zakładu