Automatyk w dziale utrzymania ruchu

2024-04-26 ID OFERTY: 951034

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w produkcji profesjonalnych środków ochrony roślin.

Obowiązki:

  • PRACA W SYSTEMIE JEDNOZMIANOWYM,

  • koordynacja i nadzór nad właściwym przeprowadzeniem prac konserwacyjnych; remontowych, oraz modernizacyjnych w zakresie urządzeń i instalacji aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki,

  • nadzór nad urządzeniami podlegającymi nadzorowi metrologicznemu,

  • koordynacja i nadzór nad usuwaniem awarii i usterek, zgodnie z priorytetami oraz proponowanie akcji korygujących,

  • zgłaszanie zapotrzebowania na zakup materiałów i usług, ocena techniczna ofert,

  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej oraz remontowej w zakresie zlecania i odbioru prac,

  • dokonywanie odbiorów prac remontowym, modernizacyjnych, serwisowych,

  • sporządzanie protokołów odbiorowych, rozliczanie prac firm zewnętrznych,

  • nadzorowanie prac projektowych, sprawdzanie i odbiory dokumentacji projektowych,

  • planowanie przeglądów technicznych urządzeń, remontów i modernizacji,

  • ocena stanu technicznego instalacji i urządzeń w obszarze aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe (ewentualnie studenci ostatniego roku studiów),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum rok,

  • samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,

  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów, oraz systematycznej organizacji pracy,

  • umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji technicznej (w zakresie prostych schematów obwodowych).

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,

  •  pakiet dodatkowych benefitów m.in.: dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków, paczki świąteczne.

  • dofinansowanie do kursów i szkoleń i możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień.