Kierowca krajowy C+E

2024-04-26 ID OFERTY: 951036

Stanowisko: Kierowca krajowy C+E

LOKALIZACJA: Pęgów, woj. dolnośląskie

WYMIAR PRACY: Pełny etat

TYP UMOWY: Umowa o pracę

Opis firmy

Zajmujemy się transportem ładunków całopojazdowych FTL jak i ładunków LTL. Odbieramy oraz dystrybuujemy towary na terenie polski oraz krajów ościennych. Dysponujemy własnym magazynem w okolicach Wrocławia oraz na północy Hiszpanii, skąd dokonuje się dystrybucja na Hiszpanię i sąsiednie kraje. Własna flota 90 ciągników typu mega oraz 110 naczep w systemie przepinkowym.

Opis stanowiska:
- zestaw: ciągnik + naczepa plandeka mega,
- jazda po kraju,
- praca od poniedziałku do piątku,
- możliwe wyjazdy z noclegiem w kabinie.

Wymagania:
- prawo jazdy C+E;
- wymagane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy C+E,
- miejsce zamieszkania kandydata: Wrocław lub okolice.

Zarobki uzgodnione indywidualnie na spotkaniu z pracodawcą.