Elektromechanik

2023-11-30 ID OFERTY: 916860

Zakres obowiązków / opis stanowiska:

-bieżące usuwanie usterek i awarii maszyn produkcyjnych (np. pras, tokarek)
-praca nad usprawnieniami istniejących instalacji
-realizacja przeglądów bieżących i okresowych
-monitoring, zgłaszanie zapotrzebowania i poszukiwanie części zamiennych
-prowadzenie dokumentacji technicznej
-raportowanie wykonywanych prac w systemie elektronicznym

Wymagania konieczne

-doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
-gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym (4 noce, 2 dni wolnego; 4 popołudniówki, 1 dzień wolnego; 4 ranki, 1 dzień wolnego)
-znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
-praktyczna wiedza z zakresu elektryki i mechaniki
-umiejętność obsługi komputera na poziomie dobrym

Oferujemy

-umowę o pracę bez pośredników,
-godziny nadliczbowe i weekendy extra płatne 100%
-dodatek za pracę w nocy 20% od stawki osobistej
-nagrody za pomysły pracownicze
-nagrody jubileuszowe
-system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy
-kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje (np. UDT, SEP)
-pyszny ciepły posiłek
-dofinansowanie do karty Multisport
-dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą, kolonie dla dzieci)
-dofinansowanie do biletów do kina
-prywatna opieka medyczna – możliwość objęcia opieką medyczną członków rodziny
-darmowe porady psychologiczne, prawne i finansowe
-grupowe ubezpieczenie na życie
-zatrudnimy także kandydatów do przyuczenia, zaraz po ukończeniu szkoły branżowej (warunek konieczny zawód elektryk/elektromechanik)