Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

2023-05-19 ID OFERTY: 850508

Praca z Dojazdem

Oferta:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez klienta Nestle Purina

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 9000 zł brutto + 600 zł premii + 8 zł za każdą godzinę przepracowaną w trybie nocnym

  • Poznanie i korzystanie z metodologii oraz narzędzi Lean Management oraz Total Performance Management (TPM)

  • Możliwości planowania ścieżki kariery w ramach sieci fabryk Nestlé

  • Pakiet benefitów:

  • Prywatną opieką medyczną (LuxMed)

  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytaln

  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowanie do Karty Multisport Plus

  • Pakiet dla rodzina: dodatkowy dzień opieki, wyprawka dla noworodka, mleko dla niemowląt

  • Dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce

  • Dostęp do ciekawych szkoleń branżowych

  • Możliwość zaangażowania się w wsparcie charytatywne i wolontariat pracowniczy (dla człowieka, rodzin, społeczności, planety)

  • Możliwość uzyskania uprawnień UDT w zakresie obsługi wózka widłowego, podestów ruchomych, wyciągarek oraz uprawnień SEP

  • Bezpłatny transport do pracy m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Trzebnicy oraz z Wrocławia

Zadania:

  • Praca jako technik w dziale utrzymania ruchu

  • Przeprowadzanie profilaktycznych procedur konserwacji

  • Identyfikowanie i naprawianie usterek operacyjnych na terenie fabryki

  • Szkolenie operatorów w zakresie standardów czyszczenia, kontroli oraz smarowania

  • Planowanie oraz wykonywanie określonych projektów inżynieryjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu

  • Doświadczenie w czynnościach konserwacyjnych, biorąc pod uwagę harmonogram produkcji oraz bezpieczeństwo ludzi i produktów

  • Doświadczenie w środowisku TPM

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej

  • Zdolności analityczne w rozwiązywaniu problemów

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Uprawnienia energetyczne (E1, E2, E3)

  • Gotowość do pracy w systemie 12 godzinnych zmian w 4-brygadówce lub w 8 godzinnych zmianach w trybie pracy od poniedziałku do piątku

Mile widziane:

  • Znajomość SAP

  • Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów

  • Uprawnienia spawacza oraz doświadczenie w tym obszarze

  • Znajomość języka angielskiego

Oferta dotyczy pracy stałej.

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:

agata.konopka@manpower.pl

606- 814-792