Operator Produkcji / Operator produkcji z UDT

2023-05-19 ID OFERTY: 850505

Oferta:

  • Wynagrodzenie do 26 zł brutto/h

  • Umowa o pracę na pełny etat - bezpośrednio w strukturach firmy

  • Darmowy transport z Wałbrzycha, Bolkowa i Świdnicy

  • Premia frekwencyjna do 250 zł brutto miesięcznie

  • Dodatek za pracę w niedzielę 130 zł brutto

  • Premia miesięczna do 10% wynagrodzenia brutto w zależności od wyników

  • Premia kwartalna

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Edenred na sport i kulturę

  • Karta lunchowa

  • Wsparcie z ZFŚS dwa razy w roku

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne ponieważ stawiamy na rozwój talentów

  • Dofinansowanie do studiów i do nauki języka aby stale się uczyć!

  • Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Sprawdzanie jakości oraz selekcja wyrobu przed zapakowaniem

  • Kontrola jakościowa opakowań jednostkowych i pakowanie wyrobu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami

  • Bieżąca kontrola jakości na każdym etapie produkcji

  • Prowadzenie dokumentacji stanowiskowej i obsługa systemu informatycznego na linii produkcyjnej

  • Zgłaszanie przełożonemu wszystkich zauważonych nieprawidłowości

Wymagania:

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Znajomość zasad BHP i ppoż. na stanowisku pracy

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • W przypadku operatora maszyn: umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej (6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00) w systemie 4-brygadowym

Oferta dotyczy pracy stałej

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:

agata.konopka@manpower.pl

606- 814-792