Elektryk (dział utrzymania ruchu) -> bezpośrednie zatrudnienie

2024-04-15 ID OFERTY: 948283

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w Piekarach Śląskich, poszukujemy specjalisty na stanowisko Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu.

Jeśli posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, a do tego masz wiedzę z zakresu zasad działania podstawowych układów sterowania - aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premie frekwencyjne oraz produkcyjne

  • pracę w systemie 3 zmian z wolnymi weekendami

  • szybki proces rekrutacji

zadania

  • utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • usuwanie awarii elektrycznych i instalacji produkcyjnych

  • diagnozowanie i usuwanie usterek w instalacjach elektrycznych, napędach i układach sterowania

  • prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z naprawami i przeglądami maszyn i urządzeń produkcyjnych

oczekujemy

  • co najmniej wykształcenia zawodowego technicznego w kierunku elektryk / elektronik

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy

  • ważnych uprawnień SEP G1 (G2 i G3 - mile widziane)

  • wiedzy z zakresu zasad działania podstawowych przemysłowych układów sterowania

  • znajomości układów automatyki

  • rzetelne i odpowiedzialne podejście do zadań

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia