Kierownik ds. E-commerc e

2024-02-21 ID OFERTY: 936929

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik ds. E-commerce

Miejsce pracy: Jasionka k. Rzeszowa

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem

  • Rozwijanie zespołu e-commerce

  • Efektywne zwiększanie sprzedaży produktów w kanale e-commerce

  • Koordynowanie, monitorowanie i realizacja kampanii aktywizujących sprzedaż w Internecie, Marketplace Amazon, Allegro, Empik oraz innych platformach.

  • Monitorowanie efektywności realizowanej sprzedaży z wykorzystaniem narzędzi analitycznych i raportowania wyników

  • Aktualizacja informacji produktowej na stronach internetowych i w zewnętrznych bazach produktowych

  • Monitoring rynku, konkurencji i trendów w sprzedaży internetowej

  • Nadzorowanie budżetu

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale e-commerce

  • Znajomość platform e-commerce Amazon, Allegro

  • Biegła znajomość obsługi programu excel

  • Znajomość narzędzi Google Analytics dla e-commerce

  • Podstawowe umiejętności optymalizacji SEO, SEM

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie

  • System pracy jednozmianowy od poniedziałku do piątku

  • Narzędzia do pracy tj. laptop, telefon

  • Dofinansowanie szkoleń

  • Owoce w biurze

  • Wyjścia integracyjne

  • Ubezpieczenie na życie

  • Świętowanie urodzin

  • Zniżki na produkty firmowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Prowadzący rekrutację:

Sylwia Talik

Specjalista ds. Rekrutacji

tel. +48 506 014 106

s.talik@grhpolska.com