Kierownik ds. Jakości - branża produkcyjna - opakowania

2024-03-11 ID OFERTY: 940454

Obecnie dla naszego klienta z branży opakowań poszukujemy kandydata na stanowisko: Kierownik ds. jakości
(branża produkcyjna - opakowania).
Lokalizacja: Bydgoszcz woj. Kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:
● Monitorowanie jakości produkcji i podejmowanie niezbędnych działań doskonalących
● Tworzenie i zarządzanie zespołem pracowników
● Kontrola skuteczności prowadzonych działań po reklamacyjnych, aktywna współpraca z dostawcami
● Organizowanie i nadzorowanie prac związanych z jakością produktu (plan jakości, przeprowadzanie
wymaganych badań, wystawianie wszelkich niezbędnych świadectw i dokumentów, archiwizowanie
próbek, zapewnienie aktualnych instrukcji przeprowadzania badań kontrolnych)
● Weryfikacja i analiza bieżących problemów jakościowych
● Raportowanie wyników analiz oraz planów działań
● Nadzór nad efektywnością rozwoju systemu zarządzania jakością
● Ocena wyrobu gotowego dotycząca jego zgodności z wymaganiami Klienta
● Nadzór nad urządzeniami pomiarowymi
● Opracowywanie dokumentacji w ramach istniejących systemów zarządzania (audyty wewnętrzne i
zewnętrzne)
● Zapewnienie skuteczności procesu zarządzania zmianą
● Analiza oraz akceptacja wskaźników jakościowych
● Raportowanie głównych wskaźników wewnątrz organizacji
● Analiza ryzyka
Wymagania:
● Min. 8 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika ds. jakości w firmie produkcyjnej;
● Mile widziana wiedza z zakresu z branży opakowań z tektury;
● Doświadczenie w zarządzaniu i tworzeniu zespołu pracowników;
● Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
● Bardzo dobra organizacja pracy;
● Znajomość zasad audytowania i certyfikacji;
Oferujemy:
● Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
● Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia Kandydata
● Bardzo dobrą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
● Możliwość podnoszenia kwalifikacji