Operator maszyny do cięcia papieru i kartonu

2024-02-14 ID OFERTY: 935646

Ogłoszenie o pracę

Stanowisko: Operator maszyny do cięcia papieru i kartonu

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: 8 000 zł brutto + premia uznaniowa w wysokości 1000 zł

Godziny pracy: II zmiany

Obowiązki:

  • Realizowanie zleceń produkcyjnych związanych z cięciem papieru i kartonu

  • Nadzór nad procesem cięcia oraz kontrola jakości wyrobów

  • Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane

  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Dodatkowe benefity takie jak Karta MultiSport, dodatki oraz stałe posiłki