Praca dla Pielęgniarek Łódź i okolica

2023-12-07 ID OFERTY: 920051

Firma e-work HR Company Poland aktualnie prowadzi rekrutację dla :

·       Szpitala w Łodzi poszukujemy Pielęgniarek: pracownia endoskopowa, oddział chirurgii ogólnej, naczyniowej, laryngologiczny, chorób wewnętrznych, blok operacyjny oraz izba przyjęć.

·       Szpital w Zgierzu: Oddział Chorób Wewnętrznych i Geriatrii ( wymagany aktualny kurs z zakresu krwiolecznictwa)

Obowiązki:

  • Udzielanie kompleksowej opieki pielęgniarskiej pacjentom zgodnie z standardami zawodowymi.
  • Monitorowanie stanu pacjentów, podawanie leków oraz prowadzenie dokumentacji medycznej.
  • Współpraca z lekarzami i innymi członkami personelu medycznego w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom.
  • Edukacja pacjentów i ich rodzin w zakresie opieki zdrowotnej.
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • Minimum roczne doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Zaangażowanie, empatia i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy:

  • Współpraca w formie UZ lub B2B
  • Możliwość wyboru pojedynczych dyżurów, zgodnie z dyspozycyjnością
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Przyjazne środowisko pracy oraz możliwość pracy z doświadczonym zespołem

JEŚLI JESTEŚ DOŚWIADCZONĄ PIELĘGNIARKĄ, KTÓRA POSZUKUJE NOWYCH WYZWAŃ I CHCIAŁABY DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU, PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV. ZADZWONIMY I POROZMAWIAMY O OFERCIE PRACY !!!

Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.  W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Sektor: Opieka

Zawód/Specjalizacja: Inny

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca