Pracownik działu serwisu

2024-02-02 ID OFERTY: 933315

PRACOWNIK W DZIALE SERWISU.

OBOWIĄZKI:

Proste prace manualne przy serwisowaniu takich sprzętów jak terminale, modemy, routery, telefony.

Przyjmowanie sprzętu na stan magazynowy.

Montaż podzespołów na linii produkcyjnej, czyszczenie ekranów, testowanie sprzętów, pakowanie.

Obsługa komputera na stanowisku pracy.

Przestrzeganie standardów Klienta.

WYMAGANIA:

Doświadczenie w obszarze serwisu technicznego.

Dobry wzrok.

Zdolności manualne.

Umiejętność podstawowej obsługi komputera.

Samodzielność oraz zdolność do pracy w zespole.

OFERUJEMY:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej/ 6 zł dziennie.

Pracę w systemie 3 zmianowym.

Kompleksowe szkolenie.

Przyjazną atmosferę.

Aplikuj już dzisiaj i dołącz do naszej brygady!