Pracownik produkcji

2024-01-02 ID OFERTY: 926765

Dla naszego klienta z branży opakowań poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko pracownik produkcji (do przyuczenia obsługi maszyn).

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Pracownik produkcji (do przyuczenia obsługi maszyn)

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn montujących formy drukowe, maszyny do cięcia folii oraz maszyny laminującej.

  • Obsługa linii produkcyjnej / montażowej,

  • Obsługa specjalistycznych urządzeń mechanicznych i narzędzi,

  • Realizacja produkcji zgodnie z wyznaczonymi procedurami,

  • Rejestracja parametrów procesu produkcyjnego,

  • Zapewnienie ciągłości pracy na linii produkcyjnej,

  • Utrzymywanie standardów czystości, czyli czyszczenie maszyn i obszaru produkcyjnego,

  • Uczestnictwo w działaniach usprawniających pracę,

  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji.

  • Chęć do przyuczenia obsługi maszyn montujących formy drukowe, maszyny do cięcia folii oraz maszyny laminującej.

  • Wykształcenie średnie.

  • Umiejętność obsługi komputera i programów komputerowych.

  • Umiejętność czytania podstawowej dokumentacji technicznej.

  • Zdolność do szybkiego uczenia się.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Praca w szybko rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji