Kolorysta

2024-01-02 ID OFERTY: 926766

Dla naszych klientów z branży opakowań poszukujemy osób na stanowisko:

Kolorysta - operator mieszalni farb

Lokalizacja: cała Polska

Opis stanowiska:

  • Recepturowanie i mieszanie farb drukarskich;

  • Zamawianie farb i lakierów na podstawie planu produkcji;

  • Ewidencja stanu magazynowego farb i lakierów;

  • Obsługa spektrofotometru, densytometru oraz urządzeń pomocniczych w mieszalni farb;

  • Nadzór parametrów roztworu nawilżającego;

  • Opisywanie i zabezpieczenie oraz dystrybuowanie wykonanej produkcji zgodnie z zasadami przyjętymi w dziale;

  • Współpraca z zespołem technologów oraz dostawcami materiałów niezbędnych do produkcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność współpracy i dobrej komunikacji z innymi pracownikami;

  • Mile widziane: wykształcenie poligraficzne oraz doświadczenie w pracy z drukiem.

Oferujemy:

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Pracę w firmie promującej kulturę organizacyjną nastawioną na ludzi, ich rozwój i współpracę

  • Szansę na rozwój zawodowy

  • Stabilne zatrudnienie