Pracownik produkcji/operator*pn-pt*też do przyucz*30zł/h*OD ZARAZ

2024-02-20 ID OFERTY: 936778

Szukasz pracy od zaraz? Zależy Ci na zatrudnieniu w stabilnej organizacji? Zapraszamy do przesłania zgłoszenia! Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów - pracowników produkcji, pracowników fizycznych, kontrolerów i osób chcących przyuczyć się na stanowiska operatorskie.(pomocnik operatora wibroprasy).

**Nie wymagamy doświadczenia - możliwość przyuczenia**

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie, na początek na umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, odprowadzane składki ZUS, pełne ubezpieczenie), z możliwością stałego zatrudnienia bezpośrednio
- wynagrodzenie podstawowe: 28-30 brutto/h + dodatki
- pracę od pon. do pt. (6-14, 14-22) , w wyższym sezonie możliwa praca w systemie 3zm i w godzinach dodatkowych
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji - szkolenia

Zadania:
- kontrola jakości wykonywanych produktów
- wymiana wadliwych, uszkodzonych elementów
- prosta praca fizyczna
- obsługa maszyny (na stanowisku operatorskim)

Wymagania:
- chęć do pracy długoterminowej
- motywacja i zaangażowanie
- oferta także dla obcokrajowców, ze znajomością j.polskiego

Lokalizacja: Łódź, Widzew.

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz, wyślij wiadomość "praca łodź" na 570 - pokaż numer telefonu - lub skontaktuj się telefonicznie -chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915