Pracownik produkcyjny / fizyczny *28zł/h*OD ZARAZ * 2zm*pn-pt* do przyucz

2023-10-26 ID OFERTY: 904577

Szukasz pracy w stabilnej organizacji? Masz doświadczenie w pracy fizycznej lub jesteś chętny do przyuczenia? Aplikuj. Dla naszego klienta - producenta kostki brukowej i innych elementów betonowych poszukujemy pracowników fizycznych.

<Nie wymagamy doświadczenia --> wszystkiego Cię nauczymy>

Oferujemy

  • pracę od pn. do pt., w systemie 2 zm.(6-14, 14-22) -->  dla chętnych możliwość pracy dodatkowo w weekendy

  • wynagrodzenie podstawowe + premie + dodatek funkcyjny + płatne nadgodziny

  • początkowo umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, odprowadzane składki ZUS, pełne ubezpieczenie), docelowo stałe zatrudnienie bezpośrednio

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji - mile widziane osoby, które będą chciały przyuczyć się na stanowiska operatorskie

Zadania

  • kontrola jakości wykonywanych produktów

  • praca fizyczna

  • wymiana wadliwych, uszkodzonych elementów

Oczekujemy

  • motywacji i chęci do pracy

  • oferta także dla obcokrajowców

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz, wyślij wiadomość "praca" na 570 318 000 lub skontaktuj się telefonicznie -chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty :)

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915