Technik Obiektu (K/M)

2023-10-26 ID OFERTY: 904579

Miejsce: Warszawa

Zakres Obowiązków:

  • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;

  • Codzienną obsługę techniczną powierzonych budynków;

  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, pakietów sportowych oraz dodatkowego ubezpieczenia na życie;

  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS ("Wczasy pod gruszą" świadczenia świąteczne);

  • Szkolenia branżowe;

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy;

  • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil – elektryczne, mechaniczne lub HVAC);

  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynku;

  • Uprawnienia SEP E do 1 kV (mile widziane w pozostałych grupach).