Production Coordinator

2024-01-03 ID OFERTY: 926865

Obecnie dla naszego Klienta z branży Automotive prowadzimy rekrutację na stanowisko Koordynatora Produkcji.

Podstawowe obowiązki:

  • wspieranie wszelkich działań w celu zapewnienia satysfakcji klienta poprzez terminową realizację zamówień
  • koordynowanie pracy mistrzów produkcji na podległym obszarze w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
  • nadzór nad przestrzeganiem regulaminu pracy, przepisów bhp i p.poż,
  • zapewnienie optymalnego wykorzystania czasu pracy na obszarze produkcji,
  • inicjowanie oraz udział w projektach optymalizacji miejsc pracy, procesu produkcyjnego,
  • udział w spotkaniach roboczych oraz oficjalnych (np. audyty),
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej: sprawozdania, raporty, analizy,
  • współpraca z Działem Personalnym w zakresie planowania zatrudnienia, szkoleń, ocen pracowniczych, planowania urlopów,
  • wykonywanie innych poleceń przełożonych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale produkcji w firmie branży motoryzacyjnej,
  • obsługa komputera w zakresie MS Office,
  • doskonała umiejętność zarządzania ludźmi,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość języka angielskiego umożlwiająca współpracę w środowisku międzynarodowym,
  • umiejętność analitycznego myślenia i znajomość technik rozwiązywania problemów.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bonus frekwencyjny do 600 zł / pół roku
  • Dofinansowanie do dojazdów - do 456 zł / miesiąc
  • Dofinansowanie do stołówki firmowej - 200 zł / miesiąc
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość szkoleń i rozwoju

Aplikuj jeśli jest Pan/ Pani zainteresowany/ zainteresowana ofertą pracy.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.