Proposal Specialist

2024-03-23 ID OFERTY: 943629

W związku z rozwojem naszego klienta, międzynarodowej firmy  o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko Proposal Specialist with German.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ofert dla klientów, współpracę z wewnętrznymi działami firmy oraz kontrolę zgodności dokumentacji.

Zadania:
• Współpraca z wewnętrznymi działami firmy (dział sprzedaży, finansów, prawa itp.)
• Przygotowywanie ofert sprzedażowych, budowanie strategii sprzedażowej oraz relacji z klientem
• Koordynacja zamówień zakupowych oraz warunków sprzedaży
• Udział w spotkaniach sprzedażowych
• Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z interesariuszami zewnętrznymi
• Wspieranie kadry kierowniczej od strony administracyjnej
• Identyfikowanie możliwości poprawy procesów i budowanie startego sprzedaży

Oczekiwania:
• Doświadczenie w obsłudze klienta min. 2 lata
• Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Znajomość Salesforce będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego oraz j. niemieckiego w mowie i piśmie (min. C1)
• Dbałość o szczegóły z naciskiem na dokładność
• Umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami oraz pracy pod presją czasu
• Elastyczność i analityczne myślenie
• Znajomość branży elektronicznej oraz telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:00- 17:00)
• Pracę w modelu hybrydowym (2-3 dni z biura / tydzień)
• Bogaty pakiet benefitów pracowniczych (Pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie, kartę sportową)
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.