Senior HR Specialist

2024-03-23 ID OFERTY: 943630

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonego Eksperta z obszaru HR. Jeśli komunikacja w języku angielskim nie jest dla Ciebie wyzwaniem, świetnie się orientujesz w przepisach prawa pracy, posiadasz doświadczenie naliczaniu wynagrodzeń oraz w rekrutacji i innych miękkich obszarach HR - aplikuj!

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Senior Managementu z zakresu HR
  • Kompleksowa odpowiedzialność za obszar kadrowo-płacowe (naliczanie wynagrodzeń)
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Współpraca z Agencjami rekrutacyjnymi
  • On-boarding, off-boarding pracowników
  • Wspieranie komunikacji wewnętrznej
  • Analiza obecnych i przyszłych potrzeb personalnych
  • Badanie potrzeb szkoleniowych
  • Przygotowanie dokumentów personalnych, prowadzenie teczek osobowych
  • Monitorowanie absencji pracowników
  • Rewizja wynagrodzeń, udział w weryfikacji naliczeń płac
  • Aktualizowanie wiedzy z zakresu prawa pracy
  • Wsparcie pracowników w kwestiach personalnych
  • Udział w tworzeniu pozytywnej kultury organizacyjnej

Wymagania:

  • Min. 3-4-letnie doświadczenie w pracy na tożsamym, samodzielnym, kompleksowym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Zaawansowany znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność budowania relacji

Oferowane:

  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia, kursy językowe)
  • Premia roczna
  • Udział w międzynarodowych projektach HR

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.