RATOWNIK MEDYCZNY ODDZIAŁ SOR

2023-11-13 ID OFERTY: 910341

e- work HR Company Poland aktualnie prowadzi rekrutację dla szpitala zlokalizowanego w Poznaniu na stanowisko:

RATOWNIKA MEDYCZNEGO NA ODDZIAŁ SOR

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe
- Aktualne uprawnienia i certyfikaty ratownika medycznego
- Doświadczenie w pracy na SOR (Szpitalnym Oddziale Ratunkowym) będzie dodatkowym atutem
- Znajomość procedur i protokołów ratownictwa medycznego
- Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i działania w stresujących sytuacjach

Obowiązki:
- Świadczenie medycznej pomocy ratunkowej na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym
- Przyjęcie pacjentów, stabilizacja ich stanu oraz przygotowanie do dalszego leczenia lub transportu
- Wykonywanie procedur ratowniczych w zgodzie z obowiązującym protokołem
- Współpraca z innymi członkami zespołu medycznego

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy
- Elastyczny grafik, uwzględniający indywidualne preferencje

Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.  W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Sektor: Służba zdrowia

Zawód/Specjalizacja: Inny

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca