Specjalista produkcji roślinnej w Stacji Badawczo-Dydaktycznej w Swojczycach

2024-03-27 ID OFERTY: 944178

RektorUniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiuogłasza konkurs otwarty na stanowiskospecjalisty produkcji roślinnejw Stacji Badawczo-Dydaktycznej w Swojczycach

Główne zadania i obowiązki
 • organizacja produkcji roślinnej Stacji ( wielkopowierzchniowe uprawy + poletka doświadczalne) prowadzenie zmianowania upraw, organizacja i nadzór nad wykonaniem planów nawożenia, ochrony roślin, zasiewów i zbiorów i magazynowania;
 • zapewnienie bazy paszowej dla zwierząt zgodnie z zapotrzebowaniem;
 • nadzór nad realizacją doświadczeń polowych we współpracy z kierownikami tematów badawczych oraz prowadzenie ewidencji prac i zabiegów podczas prowadzonych badań;
 • nadzór nad pracownikami polowymi i osobami obsługującymi doświadczenia polowe, organizacja pracy;
 • zapewnienie realizacji doświadczeń zgodnie z metodyką badawczą;
 • organizacja zaplecza do realizacji doświadczeń, zajęć praktycznych, praktyk i staży, prac dyplomowych w zakresie produkcji roślinnej;
 • przygotowanie zapotrzebowania na ŚOR, nawozy, materiał siewny;
 • dbałość o analizy glebowe;
 • prowadzenie dokumentacji upraw;
 • ewidencja i zapotrzebowanie na serwisy maszyn i części maszyn rolniczych.

Wymagania
 • wykształcenie wyższe kierunkowe (minimum inżynierskie) rolnicze;
 • umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE;
 • biegłe poruszanie się po tematycznych forach;
 • prawo jazdy kat B (najlepiej C+E);
 • umiejętność kierowania grupą pracowników.

Oferujemy
 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
 • stabilne warunki zatrudnienia;
 • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
 • szeroki pakiet socjalny;
 • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
 • dofinansowanie aktywności sportowej;
 • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
 • dodatkowe wynagrodzenie roczne.
CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Specjalista produkcji roślinnej". Termin składania dokumentów: 04.04.2024 roku