Specjalista /Specjalistka ds. sprzedaży

2024-01-31 ID OFERTY: 932842

Zadania dla Ciebie:
 • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych,
 • sprzedaż produktów opartych o notowania giełdy dla małych i średnich przedsiębiorstw,
 • prowadzenie negocjacji,
 • przygotowywanie analiz i rozwiązań dla klientów w oparciu o produkty z oferty EWE,
 • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta,
 • aktywne uczestnictwo w budowaniu marki EWE i rozwoju spółki,
 • realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży,
 • raportowanie codziennej aktywności.
Zainteresowany/a? Czytaj dalej!

Jeśli:
 • masz doświadczenie w sprzedaży B2B,
 • masz doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej i gazu,
 • masz doświadczenie w sprzedaży produktów opartych o notowania giełdy dla małych i średnich przedsiębiorstw,
 • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,
 • potrafisz pracować w MS Office,
 • jesteś zorientowany na klienta,
 • łatwo nawiązujesz i budujesz kontakty biznesowe
…to ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
 • jasny i przejrzysty system prowizyjny
 • narzędzia pracy
 • elastyczny czas pracy, Home Office
 • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
 • ubezpieczenia zdrowotne, prywatną opiekę medyczną
 • świadczenia socjalne, m.in. dopłaty do wypoczynku, karty podarunkowe, kartę MultiSport
 • program wsparcia psychologicznego dla Ciebie i Twojej rodziny

Brzmi interesująco? Zapraszamy Cię do złożenia aplikacji.
Aplikuj! https://ewe.elevato.net/pl/specjalista-specjalistka-ds-sprzedazy,ja,176
Chętnie Cię poznamy!
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Kim jesteśmy?
EWE jako koncern energetyczny działa na rynku niemieckim od ponad 90 lat. W Polsce od ponad 20 lat zajmujemy się sprzedażą gazu ziemnego, usług energetycznych oraz energii elektrycznej. Posiadamy własną sieć dystrybucyjną. Dynamicznie rozwijamy zakres naszych usług zarówno pod względem terytorialnym jak i produktowym. Chcemy oferować klientom zróżnicowane rozwiązania multienergetyczne od jednego dostawcy.

W naszej działalności stawiamy na bezpieczeństwo - bezpieczeństwo pracowników i klientów: zatrudniamy tylko na umowę o pracę, ubezpieczamy, szkolimy i rozwijamy, jesteśmy słowni, dbamy o bezpieczeństwo dostaw i terminowość.