Asystentka ( Międzynarodowa Kancelaria Prawna)

2024-02-22 ID OFERTY: 937231

Dla naszego Klienta Międzynarodowej Kancelarii Prawnej o uzanej pozycji na rynku,  z siedzibą w Centrum Warszawy poszukuje osoby na stanowisko: Asystentki

Twój zakres obowiązków

•    obsługa połączeń telefonicznych w języku polskim i angielskim

•    zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą (poczta elektroniczna, papierowa oraz kontakty z kurierami)

•    koordynacja przepływu informacji i obiegu dokumentów według wewnętrznych procedur kancelarii

•    wsparcie administracyjne, m.in. kopiowanie, bindowanie i skanowanie

•    zarządzanie przestrzenią biurową, w tym recepcją oraz salami konferencyjnymi

•    zarządzanie rezerwacjami sal konferencyjnych

•    wsparcie w obsłudze spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

•    dbanie o wizerunek i sprawne funkcjonowanie recepcji

Nasze wymagania

•    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane w kancelarii prawniczej

•    wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (w trybie zaocznym)- mile widziane kierunki : prawo, administracja.

•    bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie min. B2)

•    dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

•    komunikatywność i samodzielność w działaniu

•    dyskrecja i nienaganna kultura osobista

Oferowane:

•    możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym

•    prywatną opiekę medyczną,

•    umowę o pracę

•    atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

•    pracę w nowoczesnym i komfortowym biurze w centrum miasta