Mechanik Wózków Widłowych

2024-03-06 ID OFERTY: 939465

KGL od ponad 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań  z tworzyw sztucznych.

Do zespołu administracji w lokalizacji Klaudyn (gmina Stare Babice) lub Rzakta (niedaleko Otwocka) poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:

  • pracę na jedną zmianę pn.-pt.

  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

Twój zakres obowiązków:

  • bieżące naprawy oraz konserwacja wózków widłowych i pozostałego sprzętu magazynowego

  • weryfikacja stanu technicznego pojazdów, bieżąca analiza usterek i rozwiazywanie problemów technicznych, optymalizacja kosztów, kreatywne poszukiwanie rozwiązań

  • tworzenie dokumentacji z wykonywanych napraw i serwisów sprzętu

  • asysta przy badaniu UDT

  • umiejętność obsługi komputera

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub uprawnienia konserwatora wózków widłowych

  • 1 rok doświadczenia zawodowego w obsłudze technicznej wózków widłowych

  • rozumienie budowy i zasad działania silników elektrycznych i spalinowych

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • wymagane uprawnienia do asysty przy badaniu UDT

  • prawo jazdy kat. B