Operator Obrabiarek CNC

2021-08-12 ID OFERTY: 399701
  • Tech-Project Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    od 4000 PLN do 6500 PLN /mies. brutto

    Polska, Radom, mazowieckie, Inwestycyjna 4

    • wszystkie
    • pełny etat
Firma Tech-Project istnieje na rynku od 2009 roku i dynamicznie się rozwija skupiając się na indywidualnym podejściu do wymagających potrzeb klienta. W 2018 roku uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2015, a w 2019 roku przenieśliśmy się do nowoczesnej hali, która została wybudowana z perspektywą dalszego rozwoju firmy.
Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie toczenia, frezowania oraz spawania wyrobów wykonanych ze stali nierdzewnej, aluminium, stali czarnej, mosiądzu czy tworzyw sztucznych. Stawiamy na precyzję, powtarzalność oraz wysoką estetykę naszych wyrobów.
Firma Tech-Project to przede wszystkim Nasz Zespół wysoko wykwalifikowanych i otwartych na innowacje pracowników, który stanowi naszą przewagę konkurencyjną na rynku.

Aktualnie z powodu rozwoju firmy do naszego zespołu w Radomiu poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR CNC
(miejsce pracy: Radom)

Zakres zadań na stanowisku to:
• Obsługa obrabiarek sterowany numerycznie
• Ustawianie produkcji (dobór i pomiar narzędzi, dobór przyrządu mocującego, dopracowanie wymiarów)
• Pomiar produkowanych elementów i korygowanie parametrów produkcyjnych
• Dbałość o stanowisko pracy i bieżąca konserwacja obrabiarek
Wymagania na stanowisku:
• Wykształcenie o profilu technicznym
• Dobra znajomość rysunku technicznego (czytanie i rozumienie)
• Min rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub zakończenie edukacji w tym kierunku nie później 2 lata przed złożeniem aplikacji
• Dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie, dokładność
• Umiejętność pracy w zespole oraz otwartość na zmiany
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:
• Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy;
• Stabilne zatrudnienie oraz korzystne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę)
• Nowoczesne zaplecze techniczne
• Zdobywanie nowych doświadczeń, możliwość rozwoju kwalifikacji
• Interesujące wyzwania związane z kształtowaniem kierunków rozwoju firmy
• Dobre wynagrodzenie, premie i nagrody za indywidualne i zespołowe osiągnięcia