Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone

  • praca fizyczna
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • wszystkie
  • kontrakt
  • niepełny etat
  • pełny etat
  • praca dodatkowa
  • praca tymczasowa
  • staż / praktyka
  • brak
  • orzeczenie o niepełnosprawności
SZCZEGÓŁY OFERTY

Pracownik lady serwisowej ul.Zwycięska

Data dodania oferty: 2019-09-25
ID oferty: 882
Dodaj do obserwowanych

Interkadra sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Polska,

WROCŁAW (dolnośląskie)

, Zwycięska
umowa zlecenie | praca dodatkowa
od 16 PLN do 18 PLN miesięcznie
Zobacz na mapie
Zadzwoń 666... zobacz cały
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego klienta szukamy kandydatów na stanowisko:

Pracownik obsługi klienta

Miejsce pracy - Wrocław ul. Zwycięska

Nr ref. OBS/0419/WR

Oferujemy:
- stawkę godzinową 18,50 zł brutto (dla osób uczących się/na etacie) lub 16,50 zł brutto (dla osób nieuczących się)
- umowę cywilno-prawną zawartą z InterKadra Sp. z o.o.,
- miłą atmosferę pracy,
- elastyczne grafiki.

Zadania na stanowisku:
- obsługa klientów przy ladach z wędlinami, mięsem, serami,
- krojenie, ważenie, pakowanie,
- kontrola terminów przydatności do spożycia,
- wykładanie towarów,
- utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Oczekiwania:
- dyspozycyjność do pracy min 3-4 dni w tygodniu, po 8h dziennie (zmiany do ustalenia),
- aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia,
- sumienność w wykonywaniu obowiązków,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).