SZCZEGÓŁY OFERTY

Monter / Konserwator wind i urządzeń dźwigowych

Data dodania oferty: 2019-02-26
ID oferty: 476
Dodaj do obserwowanych

Coliber HR Solution

(zobacz więcej)

Niemcy, cały kraj

umowa o pracę | pełny etat
od 13500 PLN do 15000 PLN miesięcznie
Zobacz na mapie
Zadzwoń 666... zobacz cały

 Masz kwalifikacje i doświadczenie na jednym z powyższych stanowisk?
 Znasz j. niemiecki na poziomie komunikatywnym?
 Szukasz pracy, która otworzy przed Tobą nowe możliwości, przysienie Ci satysfakcję oraz zagwarantuje bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny?
 Jesteś zainteresowany pracą w zagranicznej firmie?

Wyślij nam swoją aplikację - [zobacz email]

Coliber HR Solution prowadzi stały nabór kandydatów na stanowiska pracy oferowane przez swojego Niemieckiego kontrahenta na terenie całych Niemiec. Mile widziane ekipy 2-3 osobowe.

GWARANTUJEMY

• pracę u bezpiecznego i sprawdzonego pracodawcy
• zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio w niemieckiej firmie
• atrakcyjne warunki finansowe (20-22 Euro/h w zależności od kwalifikacji)
• świadczenia oraz pakiety benefitów
• wysokie standardy warunków pracy
• pracę zmianową 3/1 tydzień lub od pon-pt + transport z miejsca zamieszkania
• personalne podejście oraz wsparcie na wszystkich etapach rekrutacji

Z nami zawsze będziesz czuł się bezpiecznie!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• montaż i uruchamianie wind oraz urządzeń dźwigowych
• prace serwisowe i konserwacyjne
• naprawa usterek
• przeglądy techniczne
• montaż kabin i drzwi szybowych
• wymiana części eksploatacyjnych

WYMAGANIA

• min. 2-letnie doświadczenie jako monter / serwisant lub konserwator wind
• wykształcenie jako mechatronik/ mechanik konstrukcji / robotnik metalowiec/ ślusarz / elektryk
• mile widziane kursy w dziedzinie montażu lub eksploatacji wind
• j. niemiecki na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny u przynajmniej jednej osoby w ekipie
• zmysł techniczny
• prawo jazdy kat. B
• umiejętność pracy w zespole
• gotowość do pracy na montażu

PAKIET BENEFITÓW DLA PRACOWNKÓW FIRMY

• do 30 dni urlopu w roku
• dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe
• kartę ubezpieczenia zdrowotnego PLUS oraz status prywatnego pacjenta w niemieckich placówkach medycznych
• samochód służbowy dla każdej brygady (od miejsca zamieszkania) z karta paliwową
• wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe i maszynowe
• odzież robocza renomowanej firmy
• możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego (w tym kursy językowe)
• organizacja noclegu w miejscu pracy – kwatery pracownicze 15-20 Euro/dobę
• indywidualna osoba do kontaktu na terenie Niemiec, w dni powszednie oraz weekendy

KIM JESTEŚMY?

Coliber HR Solution jest firmą oferującą kompleksowe usługi rekrutacyjne dla zagranicznych pracodawców. Prowadzimy stały nabór kandydatów na stanowiska pracy, oferowane przez naszych kontrahentów, głownie z Norwegii i Niemiec.

Pomagamy pracownikom w rozwoju, rekomendując miejsca pracy, które go umożliwiają.
Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane pracą w Niemczech lub Norwegii do kontaktu z nami, bez względu na kwalifikacje oraz doświadczenie.

Poznaj nas lepiej!
Wejdź na: www.coliberhr.com

NASZĄ PASJĄ JEST PRACA
Z LUDŹMI- DLA LUDZI
# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA