Tynkarz reczny, tynkarz maszynowy

2021-02-15 ID OFERTY: 907
  • Personel Konsulting (zobacz więcej)

    od 10000 PLN do 13000 PLN /mies. brutto

    Niemcy, cały kraj

    • wszystkie
    • pełny etat
Praca tynkarz w Niemczech ręczny , tynkarz maszynowy

Dla naszego klienta z Niemiec szukamy kandydatów jako tynkarz ręczny , lub tynkarz maszynowy
Praca na terenie całych Niemiec raczej na długi okres czasu
Wykonywanie tynków wewnątrz jak też na zewnątrz budynków


Wymagamy doświadczenia w tych pracach
umiejętność obsługi agregatu dla tynkarzy maszynowych
Podstawowa znajomość języka niemieckiego
Samochód 1 na dwie osoby

Oferujemy
Umowę niemiecką
Ubezpieczenia podstawowe
Stawka na rękę 12 E plus darmowe zakwaterowanie
Możliwość nadgodzin
Dokumenty aktualne CV ze zdjęciem przesłać na adres
Personel Konsulting
www.goldennet.pl/firma.20010
tel. 516 620 061
Szukam pracy za granicą od zaraz bez znajomości języka... Od pracodawcy i agencji zatrudnienia - na FACHPRACY to możliwe! Sprawdź sam!

Szukam pracy za granicą bez znajomości języka i to od zaraz, jednak pojawia się pytanie: czy znajdę zatrudnienie za granicą właśnie dla mnie? W Niemczech bez języka niemieckiego? Moje doświadczenie jest niewielkie, więc może chociaż jakaś oferta na produkcji? Brak znajomości języka czy doświadczenia nie musi być przeszkodą… Na FACHPRACA.pl oferujemy dużo ofert dla osób bez znajomości języka. Jest to możliwe dzięki temu, że oferta pracy może być dodana u nas przez agencje zatrudnienia ale też od bezpośredniego pracodawcy, poszukującego osób na konkretne stanowiska.

Prace za granicą dla par, dla kobiet – na FACHPRACA.pl znajdziesz bardzo wiele, wszelkiego typu ofert

Jeżeli chcieliście za granicę pojechać razem i wspólnie podjąć pracę, to na FACHPRACY znajdziecie również takie oferty i to od zaraz. Pracę za granicą dla par, dla kobiet oferowana jest w wielu ogłoszeniach krajów europejskich. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na górze strony. Jest ona bardzo rozbudowana i pozwala wyszukiwać oferty z bardzo dużą dokładnością. Wystarczy w odpowiednie pola wpisać poszukiwane stanowisko i kliknąć „szukaj”. Interesująca oferta pojawi się niemal natychmiast. Otrzymane wyniki możesz filtrować pod względem zarobków (netto / brutto), rodzaju umowy i wielu innych. Nie można jednak filtrować pod względem znajomości języka. Sama oferta dostarczy Ci informacji, czy znajomość języka jest niezbędna.

Lokalizacja - zagranica, adres – nieznany jeszcze kraj nowych możliwości...

Polska kojarzy Ci się z domem, gdzie zatrudnienie w firmie z Twoim doświadczeniem powinno być stabilne, ale coraz częściej nie jest. Szukasz więc nowych możliwości – jak każdy na Twoim miejscu. Inne warunki, zakwaterowanie i zarobki, inne prawo, w końcu inni ludzie. Jednak to wszystko można zaakceptować, jeżeli całościowo poprawisz byt sobie i swojej rodzinie. Na co więc jeszcze czekasz… oferta z pracą za granicą czeka na takich kandydatów jak Ty. Nasza strona Ci w tym pomoże, wawet, jeżeli nie znasz dobrze wymaganego języka.