Monter/Elektromonter Instalacji Fotowoltaicznych

2020-11-20 ID OFERTY: 211443
  • PV Poland Sp. z.o.o. (zobacz więcej)

    Polska, Katowice, śląskie

    • wszystkie
    • pełny etat
zapytaj + CV
PV Poland Sp. z o.o. - nowoczesna firma z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych, systemów dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych. W związku z nieustannym rozwojem Firmy obecnie do naszego Ze

OFERUJEMY:społu poszukujemy Specjalistów do pracy na:

Stanowisko: Monter/Elektromonter
Lokalizacja: Katowice/ woj. śląskie

WYMAGANIA:
 Zainteresowanie sektorem OZE oraz chęć rozwoju i pracy w tym obszarze;
 Posiadanie ważnych uprawnień SEP E+D (do 1 kV) lub UDT w zakresie montażu instalacji PV;
 Doświadczenie w pracach związanych z instalacjami elektrycznymi;
 Gotowość do pracy w terenie;
 Czynne prawo jazdy kat. B;
 Mile widziane wykształcenie techniczne i/lub elektryczne;
 Mile widziana wiedza i doświadczenie w montażu instalacji PV;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 Wykonywanie wszelkich prac elektrycznych związanych z montażem instalacji PV;
 Montaż tras kablowych i inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC;
 Wykonywanie uziemienia oraz pomiary uziemienia wykonywanych instalacji;
 Pomiary elektryczne
 atrakcyjne wynagrodzenie;
 stabilną współpracę i możliwość wyboru formy zatrudnienia;
 możliwość rozwoju zawodowego;
 profesjonalne narzędzia pracy oraz samochód służbowy;
 zlecenia na terenie południowej Polski;
 wsparcie techniczne i logistyczne oraz pomoc ze strony kolegów z branży;