Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY, BELGIA

2022-05-02 ID OFERTY: 641714

Wysokie zarobki, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, zdobycie cennego doświadczenia - to jedne z wielu powodów, dla których chcemy pracować za granicą

Obecnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy doświadczonych operatorów maszyn, pracowników produkcji, operatorów linii oraz elektryków

Jeżeli szukasz pracy w innym zawodzie lub państwie, wyślij swoje CV, z pewnością znajdziemy coś dla Ciebie!

Miejsce pracy: Belgia
OPIS STANOWISKA:
Budowa i montaż instalacji średniego i wysokiego napięcia
WYMAGANIA:
doświadczenie na podobnym stanowisku
doświadczenie techniczne
własne auto gotowe do wyjazdu i aktualne prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
odpowiedzialność i dokładność
motywacja do pracy
OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia -14- 16 ? / h
możliwość skorzystania z zakwaterowania -komfortowe pokoje z dostępem do kuchni i
belgijska umowa o pracę
możliwość skorzystania z opłaconych przez pracodawcę środków komunikacji (rower / rower elektryczny / skuter elektryczny)
dodatek wakacyjny i premia roczna, po przepracowaniu roku
stała opieka polskiego koordynatora
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalany termin wyjazdu
ubezpieczenie zdrowotne
dobre warunki pracy, miła atmosfera
indywidualne podejście do każdego kandydata