SZCZEGÓŁY OFERTY

Elektryk / Elektrotechnik / Elektromonter - 18-21 Euro/h

Data dodania oferty: 2019-02-26
ID oferty: 471
Dodaj do obserwowanych

Coliber HR Solution

(zobacz więcej)

Niemcy, cały kraj

umowa o pracę | pełny etat
od 11000 PLN do 14000 PLN miesięcznie
Zobacz na mapie
Zadzwoń 666... zobacz cały
UWAGA!
Ze względu na 4-dniowy system pracy, poszukujemy jedynie osób z zachodniej części Polski.

Coliber HR Solution prowadzi stały nabór kandydatów na stanowiska pracy oferowane przez naszego Niemieckiego kontrahenta.

Poszukujemy: Elektryków/ Elektrotechników/ Elektromonterów/ Elektroników
Do pracy w 2-3 osobowych ekipach na terenie całych Niemiec.

 Masz kwalifikacje zawodowe i doświadczenie na jednym ze wspomnianych stanowisk lub podobnym?
 Posługujesz się j. niemieckim na poziomie komunikatywnym?
 Szukasz pracy, która otworzy przed Tobą nowe możliwości, przysienie Ci satysfakcję oraz zagwarantuje bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny?
 Jesteś zainteresowany pracą w zagranicznej firmie?

Wyślij nam swoje CV: [zobacz email]
W razie pytań dzwoń [zobacz tel]

GWARANTUJEMY

• pracę u bezpiecznego i sprawdzonego pracodawcy
• zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio w niemieckiej firmie
• atrakcyjne warunki finansowe (18-21 Euro/h), świadczenia oraz pakiety benefitów
• wysokie standardy warunków pracy
• pracę w cyklu 4 dniowym: pon-czw (3 dni w domu)
• personalne podejście oraz wsparcie na wszystkich etapach rekrutacji aż do rozpoczęcia pracy oraz pomoc w negocjacjach z pracodawcami

Z nami zawsze będziesz czuł się bezpiecznie!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• instalacja i montaż instalacji eklektycznych w budynkach
• przeglądy techniczne, konserwacja i usuwanie usterek w urządzeniach elektrycznych

WYMAGANIA

• dyplom potwierdzający kwalifikacje oraz doświadczenie na stanowisku elektryk, elektronika, elektromontera lub podobnym.
• mile widziane dodatkowe kwalifikacje jak np. instalacja systemów sygnalizacji pożarowej, techniki sieciowej, AKPiA, certyfikat DGUV V3
• prawo jazdy kat. B
• gotowość do pracy jako monter
• umiejętność pracy w zespole i gotowość do pracy
• gotowość do wyjazdów
• znajomość j. niemieckiego mile widziana, lecz nie jest to warunek niezbędny

PAKIET BENEFITÓW DLA PRACOWNKÓW FIRMY

• do 30 dni urlopu w roku
• dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe
• samochód służbowy (od miejsca zamieszkania) z własną karta paliwową
• wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe i maszynowe
• odzież robocza renomowanej firmy
• możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego (w tym kursy językowe)
• organizacja noclegu w miejscu pracy – kwatery pracownicze, pokoje 1-2 osobowe z dostępem do kuchni i łazienki 15-20 Euro/dobę
• indywidualna osoba do kontaktu na terenie Niemiec, w dni powszednie oraz weekendy

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

KIM JESTEŚMY?

Coliber HR Solution jest firmą oferującą kompleksowe usługi rekrutacyjne dla zagranicznych pracodawców. Prowadzimy stały nabór kandydatów na stanowiska pracy, oferowane przez naszych kontrahentów, głownie z Norwegii i Niemiec.

Pomagamy pracownikom w rozwoju, rekomendując miejsca pracy, które go umożliwiają.
Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane pracą w Niemczech lub Norwegii do kontaktu z nami, bez względu na kwalifikacje oraz doświadczenie.

Więcej informacji na www.coliberhr.com

Wierzymy, że każdy może znaleźć pracę, która nie będzie jedynie źródłem dochodów, lecz źródłem satysfakcji i samorealizacji.

NASZĄ PASJĄ JEST PRACA
Z LUDŹMI- DLA LUDZI
# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA